De rolstoeltas is afgewerkt met fluoriserend en reflecteren materiaal, wat bijdraagt voor een betere zichtbaarheid. Uitgerust met één groot opbergvak, een klein voorvakje met rits en twee zijnetjes. Lees meer.
De rolstoeltas en scootmobieltas Hi-Vis heeft een groot opbergvak, welke is afgewerkt met fluoriserend en reflecterend materiaal. Dit zorgt ervoor dat u beter zichtbaar bent tijdens een wandeling met de rolstoel of een rit met de scootmobiel.
Naast het grote opbergvak, is de Hi-Vis voorzien van een klein voorvakje met rits en zijnetjes aan beide zijkanten van de tas. De zijnetjes zijn ideaal voor het opbergen van bijvoorbeeld een flesje drinken. De tas heeft op het fluoriserend gele vlak, twee reflectoren strips.